به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، جلسه کمیسیون حفاظت از آزمون‌های سراسری به ریاست سیدکمال سادات مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری تهران با حضور دیگر اعضا برگزار شد.

سادات مشاور استاندار و مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری تهران ضمن تبریک به مناسبت اقتدار جمهوری اسلامی ایران در انجام عملیات وعده صادق اظهار داشت: این عملیات غرور انگیز و پیروزمند به لطف خداوند متعال و با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی و برکت خون شهیدان و پشتیبانی مردم غیور ایران به دست آمد.

وی گفت: باید ابعاد عملیات وعده صادق برای مردم شریف ایران، ملت های مسلمان منطقه و کلیه انسان های آزاده جهان تبیین شود تا همه نسبت به دستاورده های ارزنده و ارزش های این عملیات فوق العاده واقف گردند. 

افزایش آگاهی و اطلاعات:   آزادی ۵۰۰ زندانی جرائم غیرعمد در پویش چهل خدمت علوی-مجله بپز نپز

مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری تهران در خصوص دستور کار جلسه با اشاره به  تعداد ۱۵۴۰۵۸ نفر داوطلب آزمون سراسری عنوان کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون سراسری در سلامت و آرامش کامل در روزهای ۶  و ۷ اردیبهشت ماه در ۲۶  حوزه شهر تهران و ۱۰۷ حوزه در شهرستان های استان تهران در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه  وظایف دستگاه‌ها در مورد برگزاری آزمون سراسری احصا و به آنها ابلاغ شده، خاطرنشان کرد: نگاه خانواده ها و فرزندانشان به کنکور است تا زحمت، تلاش و کوشش آن‌ها به ثمر برسد و وظیفه اصلی ما برنامه ریزی سالانه و برگزاری کارگروه ها متناسب و بررسی تمامی موضوعات مرتبط با برگزاری آزمون می باشد و باید تکلیف خود را به درستی انجام دهیم.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   هوای پایتخت قابل قبول شد-مجله بپز نپز

گفتنی است در این جلسه هماهنگی های لازم میان سازمان‌ها، نهادهای نظارتی، اجرایی و خدمت رسان جهت برگزاری آزمون سراسری در آرامش و امنیت کامل صورت پذیرفت.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *