هفته سی و سوم سری آ ایتالیا، جمعه شب با یک دیدار آغاز شد که مصاف تیم‌های کالیاری و یوونتوس با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

شاگردان رانیری بازی را خوب شروع کردند و با اشتباه مدافعان یووه، دو پنالتی در نیمه نخست کسب کردند. در دقیقه ۲۸ بازی، ضربه سر دوسنا در محوطه جریمه یووه به دست گلیسون برمر برخورد کرد و منجر به اعلام پنالتی به سود میزبان شد. جانلوکا گائتانو پشت این ضربه قرار گرفت و موفق شد با فریب شزنی و زدن ضربه به سمت چپ بازی را ۱-۰ کند.

در دقیقه ۳۵ هم زیتو لوومبو از مدافعان یووه گذشت، اما شزنی با خروج از دروازه تعادل این مهاجم را بر هم زد و همین باعث شد که داور نقطه پنالتی را نشان دهد و دروازه‌بان یووه را با کارت زرد جریمه کند. این بار یری مینا پشت توپ ایستاد و دقیقاً مانند گل گائتانو، ضربه‌اش را به سمت چپ زد و شزنی را فریب داد تا کالیاری با دو ضربه پنالتی در آستانه شکست یوونتوس قرار بگیرد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   نتایج نمایندگان ایران در روز نخست مسابقات بین‌المللی اینلاین هاکی روسیه

در نیمه دوم ابتدا دوشان ولاهوویچ در دقیقه ۶۱ از روی ضربه آزاد گل نخست یووه را زد و سپس از دقیقه ۸۷ روی سانتر کنان یلدیز مدافع کالیاری به اشتباه دورازه خودشان را باز کرد  تا بازی مساوی تمام شود.

شاگردان آلگری با این تساوی ۶۴ امتیازی شدند و در رتبه سوم جدول جای دارند. کالیاری هم با ۳۲ امتیاز به رتبه سیزدهم صعود کرد.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *