بهزاد داداش زاده پیشکسوت فوتبال  در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره بازی‌های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: هر چه به هفته‌های آخر لیگ نزدیک می‌شویم بازی‌ها حساس‌تر می‌شوند. من فکر می‌کنم جذابیتش زیاد است. با برد پرسپولیس و استقلال برابر حریفان خود ۳۰ درصد از روند قهرمانی دارد کم کم مشخص می‌شود و این ۳۰ درصد به بازی‌های حساسشان برمی گردد. ضمن اینکه هفته دیگر استقلال در تبریز با تراکتور بازی دارد و پرسپولیس در تهران با سپاهان بازی دارد.

بازی با سپاهان برای ملوان سرنوشت ساز است 

او افزود: همچنین بازی سپاهان با ملوان در انزلی می‌تواند برای ملوان سرنوشت ساز باشد که آیا می‌تواند سهمیه بگیرد یا نه! این‌ها حساسیت بازی‌ها را زیاد می‌کند. البته خوبی اش این است که ۲ تیم پرطرفدار ایران و آسیا دارند به این واقعیت پی می‌بردند که مردم عاشق این ۲ تیم هستند و دارند لذت می‌برند. جالب‌تر این است که پرسپولیس توانست با ۳ گل تیم صنعت نفتی که واقعا فوتبال بی نظیری انجام می‌دهد را شکست بدهد و تفاضل گلش را با استقلال یکی کند. از آن طرف، تیم استقلال هم ۳ گل به شمس آذر زد و باز هم اختلاف امتیازش با پرسپولیس یک امتیاز شد. به نظرم زود است از همین اکنون قهرمان را مشخص کنیم، اما  بازی با تیم‌هایی که ته جدولی هستند سخت‌تر از بازی با تیم‌های بالای جدول است.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   دوران بزن در رو تمام شده است/ رژیم صهیونیستی سیلی محکمی خورد

استقلال در صورت ورود به حاشیه ها ضربه می خورد

داداش زاده درباره اینکه شانس استقلال و پرسپولیس را در قهرمانی چقدر می‌داند، گفت: بازی‌های هر ۲ تیم در هفته بعد خیلی سخت است، اما هفته‌های بعد بازی‌ها آسانتر می‌شود. ضمن اینکه هفته به هفته باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. البته تیم پرسپولیس در آرامش است، اما استقلال همچنان درگیر حاشیه و مشکلات است. اگر استقلال وارد حاشیه‌ها و  اختلاف درونی شود  ضربه می‌خورد. اکنون سرخپوشان دارند با آرامش کار خود را می‌کنند و همه یکدل هستند. ۵ ارگان از جمله مدیرعامل، کادر فنی، بازیکنان، طرفداران و پیشکسوتان پشت هم هستند و همه از هم حمایت می‌کنند.

یک گلر ششدانگ به نام رفیعی به تیم ملی معرفی کردیم 

پیشکسوت پرسپولیس گفت: ما در اول فصل از درویش به خاطر عملکرد ضعیفش در جذب بازیکن خرده می‌گرفتیم جا دارد که از او  به خاطر انتخاب اوسمار و جذب بازیکن تشکر و قدردانی هم کنیم. هر چند که ما یک گلر ششدانگ و مدافع وسط  نیاز داریم، اما باید به فال نیک بگیریم و اکنون یک گلر جوان خوب وششدانگ به نام امیر رضا رفیعی  به جامعه فوتبال و تیم ملی معرفی کردیم و او در ۴ بازی کلین شیت کرد. به نظرم اگر بیرانوند هم به میادین بازگشت، سرمربی پرسپولیس باید شجاعت داشته باشد و باز هم از رفیعی استفاده و حمایت کند تا عملکرد خوبی داشته باشد. امیدوارم این اتفاق بیفتد و رفیعی بتواند اطمینان خاطر را به وجود آورد و پرسپولیس سال‌های سال یک گلر ششدانگ داشته باشد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   جادوگر شدن ویسی و ناراحتی یک استقلالی از ماشاریپوف

صادقی می خواهد  در دل طرفداران استقلال جا بگیرد 

او درباره اظهارات امیر حسین صادقی مبنی بر اینکه پرسپولیس صحبت از قهرمانی می‌کنند، اما نمی‌دانند که وزیر ورزش تغییر کرده است، گفت: به هر حال او هم یکسری تعصب دارد و می‌خواهد به نوعی در دل طرفداران استقلال جا بگیرد. صادقی انسان خوبی است، اما نباید به حرف هر کسی توجه کرد. به هر حال پرسپولیس اگر می‌خواهد قهرمان شود و پیشکسوتان و طرفداران نباید به حر ف این و آن توجه کنند. صادقی هم برای فوتبال زحمت کشیده  و او حرفی زده است. به هر حال او دوست دارد استقلال قهرمان شود و مسئله طبیعی هست. تنها تیمی که می‌تواند پرسپولیس را شکست بدهد، حاشیه است. این تیم نباید وارد حاشیه شود.

تا زمانی که VAR نباشد اشتباهات داوری وجود دارد 

داداش زاده درباره اینکه اشتباهات داوری را چطور می‌بیند، بیان کرد: همیشه داوری جزو معضلات فوتبال ایران بوده است. اگر VAR نباشد همیشه این اشتباهات وجود دارد چه برای تیم پرسپولیس و چه برای تیم استقلال و چه برای تیمی که می‌خواهد بیفتد. متاسفانه کمیته داوران ما مثل سابق ثبات و اقتدار را ندارد و باید خودشان پاسخگو باشند، چون ما تخصص نداریم، دخالت نمی‌کنیم. اما باید هر چه زودتر اتفاقاتی بیفتد که بتوانند داوری را بهبود ببخشند و روزی برسد که VAR بیاید و مشکلات داوری را حل کند.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   چرین؛ بهترین بازیکن دیدار انگلیس - اسلوونی

امیدوارم تیم شایسته تر قهرمان لیگ شود 

او در پایان گفت: از طرفداران می‌خواهم که فقط تیم خود را حمایت و تشویق کنند و هر تیمی که شایسته است قهرمان شود. به هر حال هر ۲ تیم پرسپولیس و استقلال افتخار آفرین کشور  و برای مردم هستند. امیدوارم روز‌های پایانی بازی‌های لیگ برتر طوری رقم بخورد که آن تیمی که شایسته‌تر هست، قهرمان شود. همچنین قهرمانی در مستطیل سبز نه  در بیرون زمین رقم بخورد .Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *