در ادامه روز دوم و پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت به میزبانی شهر اراک در پیست ۲۲بهمن استادیوم ورزشی امام خمینی (ره) و پیست ۲۰۰ متر، اسکیت بازان در بخش بانوان و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر در رده سنی جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند.

پس از انجام مرحله مقدماتی، یک چهارم نهایی و همچنین نیمه‌نهایی چهره فینالیست‌های این ۳ ماده مشخص شد تا ورزشکاران برای مشخص شدن نفرات برتر به مصاف هم بروند.

در ماده ۲۰۰ متر و در رده سنی جوانان فاطمه سادات ابراهیمی، ویانا عظیمی و ملیسا مجیدی اباجلو خوش درخشیدند و ۳ نفر برتر این رقابت را تشکیل دادند.

در رده سنی بزرگسالان نیز محیا دستپاک، نگین شیخی و ملیکا منوچهری راد اجازه خودنمایی به سایر اسکیت بازان را ندادند و به ترتیب در جایگاه‌های اول تا سوم جای گرفتند.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   صعود آسان الهلال به نیمه نهایی با حذف الاتحاد/ رکورد جاودانه «زعیم آسیا»

در ماده ۵۰۰ متر رده سنی جوانان و پس از پشت سر گذاشتن مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و فینال، در نهایت آتنا وطن‌خواه به عنوان نفر نخست از خط پایان عبور کرد و پس از او به ترتیب ویانا عظیمی و اسما سهرابی دهنوی رده دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی بزرگسالان هم نگین شیخی، فاطمه طلایی و نازنین ادبی توانستند عملکرد خوبی داشته باشند و به عنوان نفرات اول تا سوم از خط پایان عبور کنند.

در نهایت ماده ۱۰۰۰ متر آخرین ماده‌ای بود که اسکیت بازان برای مشخص شدن نفرات برتر پشت خط ایستادند و پس از انجام یک رقابت نفس‌گیر و دشوار نازنین رضیئی با ثبت زمان ۱.۳۹.۱۰ و اختلاف هشت صدم ثانیه نسبت به اسما شریف یلمه به عنوان برترین ورزشکار از خط پایان عبور کرد و پس از این دو نفر ملیکا ذاکری مهربانی رده سومی را تصاحب کرد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   فردین هدایتی با شکست دارنده مدال نقره المپیک به مدال طلا رسید

در رده سنی بزرگسالان نیز نهال مقدم رحمانی، سیده مهشید کیائی و سارا جدیداسلام به ترتیب جایگاه اول تا سومی را به دست آورند.

گفتنی است روز گذشته (پنجشنبه) نیز مسابقات در بخش پسران برگزار شده بود.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *