قدرت‌الله محمدی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران امروز در حاشیه برگزاری دویست و چهل و دومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به روند کاهش تعداد ساختمان‌های ناایمن در پایتخت اظهار کرد: پیش از این تعداد ساختمان‌های ناایمن ۱۲۲ ساختمان بود که اسامی آنها به دستگاه قضایی ارسال شد.

وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی شهرداری تهران و همراهی و همکاری دستگاه قضایی، تعداد ساختمان‌های ناایمن کاهش پیدا کرده و هم‌اکنون تعداد آنها به ۷۱ ساختمان رسیده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: از ۷۱ ساختمان ناایمن نیز پیگیری‌هایی از سوی دستگاه قضایی صورت گرفته تا بتوانیم تا پایان سال تعداد بیشتری از آنها ایمن‌سازی شوند.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   قیمت هر کیلو گوشت دام زنده در عید قربان ۳۳۰ تا ۳۳۵ هزار تومان-مجله بپز نپز

محمدی در پاسخ به این سؤال که در بین ساختمان‌های ناایمن آیا مراکز درمانی نیز هستند، گفت: از ۷۱ ساختمان ناایمن مراکز درمانی، بیمارستانی، تجاری، مسکونی، مجتمع، انباری، دولتی و غیردولتی هستند که همانطور که گفته شد با حکم قضایی باید تا پایان سال نسبت به ایمن‌سازی ساختمان‌های خود اقدام کنند.

وی همچنین در ارتباط با وضعیت تجهیزات آتش‌نشانی نیز گفت: وضعیت در این بخش مطلوب است و بنا بر برنامه‌ریزی انجام شده تا هفتم مهرماه امسال دستگاه‌های سبک و سنگین در حوزه آتش‌نشانی وارد ناوگان آتش‌نشانی خواهند شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته خودور‌های دوکابین حریق وارداتی به زودی وارد مجموعه آتش‌نشانی خواهند شد.Source link

افزایش آگاهی و اطلاعات:   برخورد سازمان تعزیرات با عرضه خارج از شبکه لاستیک-مجله بپز نپز
سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *