میثم بائو پیشکسوت تیم فوتبال نساجی مازندران در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان  درباره وضعیت این تیم شمالی اظهار کرد: برد نساجی برابر تراکتور خیلی کمک کرد و انشاالله به همین صورت تداوم داشته باشد. این پیروزی باعث شد که روحیه تیم بالا برود.

بائو درباره اینکه به نظرش تیم نساجی در لیگ برتر فوتبال باقی می‌ماند، گفت: شانس زیاد دارد. اصلا در لیگ امسال معلوم نمی‌کند و یک تیم ضعیف برابر تیم قوی برنده می‌شود و تیم‌ها آن قدر بازیکن شاخصی ندارند که تعیین کننده باشند به خاطر همین به بحث مدیریتی و سرمربی برمی گردد. هر تیمی که باهوش‌تر باشد و بهتر ارنج کرده  و حریف را آنالیز کند، می‌تواند بهتر نتیجه بگیرد.

او درباره اینکه شانس نساجی برای ماندن در لیگ برتر را چقدر می‌داند، گفت: ان شا الله تیم نساجی  با حمایت هواداران خوبی که دارد در لیگ بماند، چون واقعا حیف است. نساجی سرمایه‌ای هست به خصوص ۵۰ هزار تماشاچی که دارد شاید خیلی از این تیم‌ها چنین سرمایه‌ای را ندارند و واقعا حیف است که بخواهد سقوط کند و ان شا الله باقی می‌ماند. همه امیدواریم که تیم شهرمان در لیگ برتر ماندگار شود.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   تیم ملی فوتسال ایران چهارم جهان شد/ فوتسال بانوان در رده هشتم

پیشکسوت نساجی مازندران درباره اینکه چه عواملی باعث شد که این تیم شمالی در قعر جدلو باشد، گفت: به نظرم به عوامل مدیریتی برمی گردد که در انتخاب سرمربی و بازیکنان اشتباه کرد. چند سالی می‌شود که نساجی آزمایشگاه مربیان تازه به دوران رسیده شده  است. هیچ کس نگاه نمی‌کند که تیم نساجی  ۶۰ سال قدمت و هوادار دارد و حاشیه اش زیاد است و باید مربی بزرگ برای این تیم بیاورند. متاسفانه چند سالی است که در انتخاب سرمربی اشتباه می‌کنند و ضربه می‌خورند و ۵ سال است که هر دفعه می‌گویند نساجی به لیگ دسته یک سقوط می‌کند یا نه!  یک بار نگفتند که نساجی در میانه جدول قرار دارد.

بائو درباره اینکه ساکت الهامی می‌تواند تیم نساجی را در لیگ برتر نگه دارد، گفت: همه بازیکنان باید دست به دست هم بدهند و کادر مدیریتی، کادر فنی، بازیکنان و هواداران باید همدل باشند و  ۶ بازی که حکم فینال را دارد تا بتوانند امتیازات خوبی بگیرند و این تیم بعد از چندین سال به لیگ دسته یک نرود. نقش همه عوامل در موفقیت نساجی مهم است و ساکت الهامی نمی‌تواند به تنهایی این تیم شمالی را در لیگ نگه دارد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   سرمربی تیم ملی ترکیه از دیدار برابر ایران استقبال کرد

او درباره اینکه رقابت تنگاتنگی بین استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی وجود دارد، گفت: هر تیمی که باهوش‌تر و بهتر باشد قهرمان می‌شود و باید از نهایت هوش خود استفاده کنند و بتوانند قهرمان شوند. من فکر می‌کنم بازی‌های پرسپولیس یک مقدار از بازی‌های استقلال آسانتر است.

پیشکسوت فوتبال درباره بازی پرسپولیس برابر سپاهان گفت: بازی مهم و حساسی هست و در آنجا مشخص می‌شود چه تیمی قهرمان می‌شود.

بائو درباره اینکه شانس کدامیک از تیم‌های پرسپولیس و استقلال را برای قهرمانی بیشتر می‌داند، گفت: اکنون نمی‌شود پیش بینی کرد و بعد از بازی‌ها مشخص می‌شود چه تیمی قهرمان می‌شود.

او درباره اینکه مسابقات لیگ امسال را چطور دیده است، گفت:  به نظرم کیفیت فنی بازی‌های لیگ هر سال پایین‌تر می‌آید و بیشتر هوچی گری  در کنار خط شده است و مسئله فنی نمی‌بینم. همچنین امسال پدیده‌ای معرفی نشده و من ندیدم.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   تکذیب باشگاه پرسپولیس درباره پیشنهاد به ۳ بازیکن عربی

پیشکسوت فوتبال درباره اظهارت مهدی تاج مبنی بر پیر شده لیگ گفت: اگر همین بازیکنان بروند دیگر جوانی نیست تا بازی کند. به نظرم باید منطقی فکر کنند و این طور نیست.

بائو درباره اینکه تنش بین سرخابی‌ها را چطور می‌بیند، گفت: به نظرم آن کسی که تنش ایجاد می‌کند و شروع کننده هست، به نفعش نیست و به خودش ضربه می‌زند.

او درباره اظهارات امیر حسین صادقی مبنی بر اینکه پرسپولیسی‌ها خودشان را قهرمان می‌دانند، انگار نمی‌دانند وزیر ورزش تغییر یافته است، گفت: نمی‌دانم نظر شخصی خودش هست و هر کسی حرف خودش را می‌زند.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *