asdasd


کارشناس فوتبال معتقد است تیم ملی می‌توانست در بازی با ترکمنستان جوان‌های بیشتری در ترکیب خودش داشته باشد.

به گزارش گروه ورزشی بپزنپز، ابراهیم قاسمپور در خصوص وضعیت تیم ملی و بازیکنان دعوت شده به اردو از سوی امیر قلعه نویی، اظهار کرد: همانطور که وعده داده شده بود، تیم ملی از بعد از جام ملت‌ها و انتقاداتی که بابت بالا بودن میانگین سنی صورت گرفته بود، از این اردو چهره جدیدی به خودش گرفته و هم تعداد زیادی از نفرات پا به سن گذاشته اردوی قبلی خط خوردند و هم شاهد حضور بازیکنان جدید و جوانی به تیم ملی بودیم که امیدوارم درست و اصولی از آنها استفاده شود و بتوانند در آینده به کار فوتبال ما بیایند. 

افزایش آگاهی و اطلاعات:   لحظه تماشایی تولد مار کبرا در دستان یک مرد + فیلم

وی افزود: البته در این فهرست هم ۲-۳ بازیکن حضور دارند که شرایط سنی آنها می‌گوید نمی‌تواند تا جام جهانی ملی پوش باقی بمانند و بهتر بود آنها هم از تیم ملی خداحافظی می‌کردند. ما از الان باید به فکر جانشین رامین رضاییان و شجاع خلیل‌زاده باشیم نه ۲ سال دیگر. اگر این اتفاق هم رخ می‌داد بهتر بود. امیدوارم جوان‌هایی که دعوت شدند به بازی گرفته شوند و اینطور نباشد به نیمکت پیچ و مهره شوند و صرفاً برای پایین آوردن میانگین سنی دعوت شده باشند و استفاده‌ای از آنها صورت نگیرد. 

پیشکسوت فوتبال در مورد تقابل با ترکمنستان توضیح داد: بازی خوبی از ملی پوشان شاهد بودیم و به تعدادی از نفرات جدید هم بازی رسید، هرچند می‌توانستیم از نفرات جوان بیشتری استفاده کنیم، خصوصاً در نیمه دوم که برد تیم ما قطعی شده بود. به هر جهت کادرفنی تصمیم گرفته با شیب‌ ملایم به سمت جوان‌گرایی برود و امیدوارم در مسیر خودش موفق باشد. 

افزایش آگاهی و اطلاعات:   تورم تک رقمی در دولت سیزدهم؛ وعده‌ای که به سال ۱۴۰۷ موکول شد؟!

قاسمپور در مورد شرایط لیگ برتر هم گفت: لیگ ما به پویایی خوبی رسیده و رفته رفته رقابت در بالای جدول دارد داغ می‌شود. تیم‌های مدعی هفته اخیر را برده‌اند ولی نگرانی من این است که تعطیلات مسابقات دوباره باعث افت کیفی تیم‌ها شود چون که ما بدنسازی خوب و اصولی در ابتدای فصل نداریم و برای همین دو هفته که بازی‌ها تعطیل می‌شود بدن بازیکنان افت می‌کند و باعث کاهش سطح کیفی مسابقات می‌شود. تیم‌ها باید در طول تعطیلات با بازی‌های تدارکاتی و اردوهایی که می‌گذارند مانع از این اتفاق شوند. 

وی در پایان گفت: سال نو را به همه مردم خوب ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم سالی خوب و سرشار از موفقیت برای آنها در پیش باشد. 

افزایش آگاهی و اطلاعات:   جهش تولید می تواند فرصت های از دست رفته اقتصاد ایران را جبران کند

انتهای پیام/

نرم افزار موبایل بپزنپز

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *