آناتولی آنتونوف:

asdasd


سفیر روسیه در واشنگتن تاکید کرد که حملات تروریستی و جنگ ترکیبی غرب روسیه را مجبور به تغییر مسیر یا سیاست خارجی خود نخواهد کرد.

به گزارش بپزنپز به نقل از تاس، «آناتولی آنتونوف»، سفیر روسیه در واشنگتن گفت که حملات تروریستی و جنگ ترکیبی غرب، مسکو را مجبور به تغییر مسیر یا سیاست خارجی خود نخواهد کرد.

وی درباره واکنش آمریکا به حادثه تروریستی کروکوس گفت: «هیچ تغییری در سیاست خارجی روسیه و در مسیر ریاست جمهوری ولادیمیر پوتین به ویژه پس از انتخابات رخ نخواهد داد، چنین اتفاقی نخواهد افتاد. چنین حملات بزدلانه ای خط و مسیر ما را تغییر نخواهد داد و به کار خود ادامه خواهیم داد».

افزایش آگاهی و اطلاعات:   پیروزی مس رفسنجان در اولین حضور نویدکیا

آنتونوف تاکید کرد که این غرب است که مسیر جنگ ترکیبی با روسیه را انتخاب کرده و بر ادامه آن اصرار دارد.

وی گفت: «درباره پیشنهادات مختلفی که در رسانه ها منتشر شد و اظهارات مقامات اعتقاد دارم که هنوز برای نتیجه گیری نهایی زود است و باید به نهادهای مربوطه روسیه فرصت داده شود تا همه مسائل را تحلیل کنند. شکی نیست که تلاش عناصر مسلح برای فرار به مرز با اوکراین پس از حمله تروریستی عصر جمعه پرسش هایی را ایجاد می کند».  

آنتونوف افزود: «تردیدها و پرسش ها با تلاش های مذبوحانه برای مسئول دانستن داعش در حمله تروریستی کروکوس را افزایش می یابد».

 

 

انتهای پیام/





نرم افزار موبایل بپزنپز

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *