اردلان آشتیانی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد سرخپوشان برابر تیم صنعت نفت آبادان اظهار کرد: تیم پرسپولیس خیلی زود به گل رسید و همین موضوع باعث شد که صنعت نفت آبادان از هم متلاشی شود. سرخپوشان همان شیوه بازی  و استراتژی بازی‌های قبل خود را در این بازی هم  ادامه دادند و حمله سریع، باز پس گیری سریع توپ و اضافه شدن مدافعان کناری به حمله همزمان با هم را شاهد بودیم.

او افزود: پرسپولیسی‌ها در نیمه دوم بازی هم به موقع توانستند گل دوم را بزنند و در نهایت تیم نفت آبادان به طور کامل متلاشی شد و حرفی برای گفتن نداشت. به نظرم یکی از ساده‌ترین بازی‌های پرسپولیس در آبادان بود و همه فکر می‌کردند این بازی سختی باشد، اما سرخپوشان طوری بازی کردند و زمانی گل زدند که ساده‌ترین بازی شان از آب در آمد و به راحتی به صدر جدول رفتند.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   برنده قهرمان 87 کیلوگرم جهان و قهرمان 97 کیلوگرم اروپا کشتی‌گیران ماه UWW

آشتیانی درباره اینکه امیر رضا رفیعی گلر جوان پرسپولیس چهارمین کلین شیت خود را به ثبت رساند، گفت: به هر حال  رفیعی عمکرد درخشانی در بازی‌های قبل برابر ملوان و گل گهر سیرجان داشت. پرسپولیس در بازی با صنعت نفت آبادان طوری بازی کرد که اصلا آبادانی‌ها  به غیر از ضربه‌ای که به تیر دروازه زدند، موقعیتی نداشتند که روی دروازه پرسپولیس خلق کنند و عملکرد هافبک‌های پرسپولیس فوق العاده بود. همچنین تیمی که موقعیت ایجاد می‌کند و موقعیت به حریف نمی‌دهد به نظرم عملکرد بی‌نقصی دارد.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره اینکه عملکرد تیم صنعت نفت آبادان را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: واقعا نفتی‌ها در این بازی ضعیف بودند و حرفی برای گفتن نداشتند. تیمشان ۲ تیکه شده بود و نه پرسی انجام می‌دادند و نه حفظ توپی می‌توانستند داشته باشند و بازیکنانشان روی توپ‌های ساده قدرت تصمیم‌گیری نداشتند و حتی در توپ‌هایی هوایی کنترل‌های اشتباهی داشتند و پاس‌های بی دقتی می‌دادند. من هیچ وقت تیم نفت آبادان را ضعیف رد خانه خودش ندیده بودم با اینکه بازی بود که بازیکنان می‌دانستند تمام نگاه رسانه‌ها روی این بازی است، اما اصلا انگیزه‌ای برای بازی کردن نداشتند و ناامید کننده بازی کردند.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   رئیس کمیته پارالمپیک آسیا شهادت رئیس جمهور را تسلیت گفت

او درباره اینکه به نظرش تیم صنعت نفت آبادان در لیگ برتر فوتبال بماند، گفت: به نظر من بستگی ندارد، اما با این رویه بازی کردن بعید می‌دانم که این تیم آبادانی در لیگ برتر باقی بماند.

آشتیانی درباره اینکه تیم پرسپولیس به صدر جدول رفت و به نظرش این تیم می‌تواند صدرنشینی خود را حفظ کند، گفت: اگر استقلال این هفته هم نتیجه بگیرد  و بتواند تیم شمس آذر را شکست بدهد به نظرم مقطعی است. اما در ادامه فصل، پرسپولیس می‌تواند از استقلال در لیگ برتر جلو بیفتد.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره بازی بعدی سرخپوشان با سپاهان در لیگ برتر فوتبال است، گفت: تیم سپاهان هم شرایط خوبی ندارد، اما پرسپولیس وضعیت خوبی دارد و  سرخپوشان در این بازی می‌توانند انتقام باخت‌هایی که برابر سپاهان در یکی، ۲ سال داشته است را بگیرند.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   حمایت مالکان جدید از نکونام

او درباره اینکه به نظرش تیم پرسپولیس می‌تواند قهرمان لیگ برتر فوتبال شود، گفت: بله، احتمال ۹۰ درصد پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر فوتبال می‌دانم.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *