به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری بپزنپز، امیرحسین صادقی بعد از پایان بازی استقلال – شمس آذر در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر، اظهار داشت: فکر کنم بعد از چند وقت دوری، دوباره ورزشگاه آزادی را از نزدیک دیدم. البته روی سکوهای پایین کمر درد گرفتیم. تمام ستون فقرات‌مان درد گرفت. اصلاً نه می‌شود نشست و نه می‌شود تکیه داد. با این حال به همه بچه‌های استقلال خسته نباشید می‌گویم. آنها سه امتیازی شیرین را گرفتند.

وی ادامه داد: به دقایق پایانی بازی نگاه نکنید، آخر بازی‌ها، فشار مسابقه وجود دارد. استقلال استحقاق این سه گل را داشت و می‌توانست گل‌های بیشتری بزند. به همه هواداران استقلال تبریک می‌گویم.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه سابقه کاپیتانی استقلال را دارد و حال و هوای امروز ورزشگاه با استقبال هواداران، روزهای بازی او را تداعی می‌کرد، گفت: ما پنج تا شش فینال تا قهرمانی لیگ برتر داریم. بارها و بارها گفتم با خود آقای نکونام عزیز هم صحبت کردم، امیدوارم اتحاد بین باشگاه، جواد نکونام و هواداران عزیزمان باشد و این پنج تا شش بازی به خوبی و خوشی بگذرد. قهرمانی دور از دسترس نیست و خیلی راحت می‌توانیم به این عنوان دست پیدا کنیم. اتفاقات خوب را با حضور هوادار می‌توانیم رقم بزنیم.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   کمک خداوند و دعای مردم باعث قهرمانی من در ازبکستان شد

صادقی راجع به اینکه شرایط جدول مسابقات لیگ و نزدیکی امتیازات تیم‌ها، تصریح کرد: زیبایی فوتبال ایران به همین کورس قهرمانی است که پرسپولیس دنبال استقلال است. امیدوارم اتفاقات خوب برای تیم بیفتد. مطمئناً قرار است اتفاقات خیلی قشنگ‌تر بیفتد که ان‌شاءالله کمیته داوران، دوستان دیگر و اشخاصی که باشگاه استقلال را اذیت می‌کنند، رفتار دیگری داشته باشند. آنها جواد نکونام، باشگاه استقلال و داوری را تحت فشار می‌گذارند. دست پیش را می‌گیرند که پس نیفتند. من بلد نیستم مثل مدیرعامل باشگاه پرسپولیس طبق پنج یا شش سال گذشته آنها، بگویم اینها نمی‌خواهند قهرمان شویم. فوتبال دیگر پروسه جدیدی است. آنها خسته نمی‌شوند؟!

وی افزود: اینها نمی‌خواهند قهرمان شویم؟! یعنی دوباره دنبال جام هستید؟ وزیر ورزش قبلی رفت و وزیر ورزش جدید آمده است. از این حرف‌ها نیست. از این حرف‌های اپیدمی نزنند. باشگاه پرسپولیس به این بزرگی و با این هواداران، تیم خوب و با این انسجام و قدرتی که دارند، مدیرعامل آنها بیاید بگوید، نمی‌گذارند دوباره قهرمان شویم. چه کسی با شما کار دارد؟

افزایش آگاهی و اطلاعات:   کمیته استیناف محکومیت پرسپولیس را تایید کرد

«بازیکنان استقلال بعد از بازی آلومینیوم اراک گفتند که نمی‌خواهند استقلال قهرمان شود.»‌، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در واکنش به یادآوری این جمله از سوی خبرنگاری عنوان کرد:‌ بله، اگر کمک داور ویدیویی نیاورند، اینها شاید یک اتفاق خوبی برای‌شان بیفتد. دو ایراد فنی، داوری و کمک داور ویدیویی شاهکار است.

صادقی خطاب به هواداران استقلال تصریح کرد: امیدوارم هواداران باشگاه استقلال در این پنج تا شش هفته تیم را در شهرهای دیگر تنها نگذارند و بتوانند پشتوانه باشند تا قهرمان شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است به‌عنوان سرمربی تیم امید استقلال انتخاب شود، اظهار داشت: چه بگویم؟! ببینید چند سال است که با من صحبت می‌شود، ولی در آخر این اتفاق نمی‌افتد. نمی‌دانم چرا اینطور می‌شود. امیدوارم در آخر این اتفاق بیفتد و بتوانم به خانه خودم برگردم. اگر بتوانم در فوتبال پایه به تیم کمک کنم از این کار دریغ نمی‌کنم. تجربیات‌مان را در اختیار جوانان این باشگاه قرار می‌دهیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره دیدار با سرمربی آبی‌پوشان گفت: جواد نکونام و مهدی هاشمی‌نسب را بعد چند مدت دوری از فوتبال دیدم و با آنها صحبت کردم. جواد نکونام خیلی تحت فشار است. امیدوارم این اتفاقاتی که در جراید در قبال جواد نکونام، آقای خطیر و هواداران می‌افتد، باعث یک اتحاد قشنگی شود و حواس‌شان به جراید رقیب باشد. امیدوارم نگاه‌شان به جراید سیاه و خاکستری فوتبال ایران باشد. متأسفانه شرایط بد رقم می‌خورد، زمانی که استقلال در صدر جدول است، نمی‌گذارند قهرمان شود، اما وقتی استقلال از صدر جدول پایین می‌آید همه چیز به روال خودش است. از این جراید سیاه بترسند. من می‌دانم، اما نمی‌خواهم حرفش را بزنم، چون بعد از پنج سال قصد دارم به این فوتبال بیایم و کار کنم و نمی‌خواهم در این جراید سیاه بروم.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   پیروزی دختران ایران مقابل استرالیا در والیبال کمتر از ۲۰ سال آسیا

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *