به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری بپزنپز، علی باقری، سرپرست وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در حالی هفته گذشته راهی بیروت شد که مقامات رژیم صهیونیستی بار دیگر به جنگ روانی درخصوص حمله قریب‌الوقوع به لبنان دامن زده بودند.

 

.

 

همزمان با حملات حزب‌الله به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی، مقامات اسرائیلی تاکید دارند که باید ارتش این رژیم پاسخی درخور به این حملات بدهد و هر لحظه بر طبل جنگ گسترده در این منطقه می‌دمند.

فضای رسانه‌ای رژیم صهیونیستی در این مدت به طور گسترده‌ای دولت و ارتش را برای این حمله گسترده تحت فشار قرار داده‌اند تا جایی که برخی منابع مدعی شده‌اند که به احتمال فراوان عملیاتی نظامی تا قبل از سپتامبر(شهریور ماه) در منطقه شمالی انجام خواهد شد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   گوترش حمله به اماکن دیپلماتیک ایران در سوریه را محکوم کرد

صهیونیست‌ها این فضاسازی رسانه‌ای را در حالی ایجاد کرده‌اند که دیپلمات‌های فرانسوی و آمریکایی نیز با سفر به بیروت با بیانی متفاوت همین مواضع را مطرح می کنند و تلویحا تهدید می‌کنند که اسرائیل به زودی به جنوب حمله می‌کند.

با این همه این فضاسازی رسانه‌ای و سیاسی محور عبری و غربی باعث نشده که حزب‌الله لبنان دست از حمایت مقاومت در غزه بردارد.  صهیونیست‌ها و متحدان غربی تلاش می‌کنند با فشار سیاسی و رسانه‌ای حزب‌الله را وادار به عقب‌نشینی تا بالای رودخانه لیتانی کنند.

در چنین فضایی سرپرست وزارت خارجه ایران، بیروت را به عنوان اولین مقصد سفر خود برگزید تا این پیام را بدهد که ایران در هر شرایطی حامی مقاومت لبنان است.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   ۹۷۷ هزار تن محصول کشاورزی در ساری تولید شد

 

قدرت میدانی حزب‌الله در کنار حمایت سیاسی جمهوری اسلامی ایران ترکیبی است که می‌تواند صهیونیست‌ها را از ماجراجویی علیه لبنان بازدارد و به سران این رژیم  یادآوری نماید که مقاومت لبنان تنها نیست.  

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *