به گزارش سایت عربی خبرگزاری بپزنپز، «علی بیضون»، کارشناس لبنانی امور بین‌الملل در ویدئویی تحلیلی ضمن ارزیابی دستاوردهای عملیات وعده صادق علیه رژیم صهیونیستی گفت: از زمان اجرای عملیات وعده صادق توسط جمهوری اسلامی ایران، تحولات مهمی در عرصه نبرد اعراب و محور مقاومت با رژیم صهیونیستی در حال وقوع است. رژیم صهیونیستی در ماه‌های اخیر در تلاش بود ضمن گسترش دامنه نبرد، زمینه مداخله نظامی آمریکا و نجات شخص نتانیاهو از بحران را فراهم سازد.

بیضون ادامه داد: با این حال پاسخ قاطع ایران در 14 آوریل به طرف صهیونیستی فهماند که در صورت تکرار تجاوزات، باید خود را برای پذیرش ضربه سنگین‌تری از سوی ایران آماده کند.

این تحلیلگر لبنانی در مورد بازتاب حملات موشکی و پهپادی ایران بر فراز سرزمین‌های اشغالی و تأثیر آن بر مردم فلسطین گفت: مشاهده پهپادها و موشک‌های ایرانی بر فراز مسجدالاقصی و فلسطین اشغالی و هدف قرار گرفتن پایگاه‌های نظامی ارتش اسرائیل باعث تقویت روحیه مردم غزه و همه فلسطینی‌ها شد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   سایت«حراج طلا» در دسترس نیست

 

بیضون در پایان این ویدئوی تحلیلی با اشاره به تقویت قدرت بازدارندگی ایران و محور مقاومت پس از عملیات وعده صادق گفت: امروز سرزمین‌های اشغالی به منطقه عملیاتی آزمایش موشک‌ها و توانمندی‌های محور مقاومت مبدل شده است و با توجه به آنچه در خلال عملیات شاهد آن بوده‌ایم، به‌نظر می‌رسد که رژیم صهیونیستی در حال نابودی است و به‌زودی در نتیجه سیاست‌هایی که در پیش گرفته است، سقوط خواهد کرد.

انتهای پیام/+

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *