علی ملک لی تحلیلگر بازار سرمایه در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: شاخص کل بورس تهران در هفته گذشته با عدد دو میلیون و ۲۵۶ هزار واحد شروع به کار کرد و در پایان هفته و کاهش بیش از دو درصدی، به عدد دو میلیون و ۲۰۸ هزار واحد رسید تا هفته‌ای منفی و کاهشی در بورس تهران رقم بخورد.

او افزود: شاخص کل هم اکنون به حمایت مهم محدوده ۲.۱۷۰.۰۰۰ رسیده و انتظار داریم از همین محدوده حمایت شده و روند صعودی جدیدی را آغاز کند. البته احتمال اصلاح زمانی نیز دور از انتظار نیست.

شاخص کل

این تحلیلگر بازار سرمایه در ادامه اظهار کرد: شاخص کل هم وزن که نماگر بهتری از وضعیت بورس تهران است، اما بیشتر از شاخص کل کاهش یافت. این شاخص در روز اول کاری هفته گذشته با عدد ۷۴۸ هزار واحد شروع به کار کرد و پس از کاهش حدود ۳.۳ درصدی، در پایان هفته در تراز ۷۲۳ هزار واحد متوقف شد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   برق کم مصرف کنید، خودرو جایزه بگیرید!

او می‌گوید: حمایت معتبر این شاخص نیز محدوده ۷۰۰.۰۰۰ واحد است که انتظار داریم روند صعودی خود را از این محدوده شروع ادامه دهد.

شاخص کل هم وزن

شایان ذکر است دیدگاه‌های فوق صرفا تکنیکال بوده و عوامل و اخبار زیادی مانند مناسبات سیاسی و تصمیمات اقتصادی، می‌تواند بر روند این شاخص‌ها تاثیر بگذارد.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *