به گزارش خبرگزاری بپزنپز، رامین رضاییان درباره بروز برخی اختلافات در سپاهان، اظهار داشت: جایی تیم ما به نظرم مسیرش را گم کرد که فدراسیون فوتبال اختلاف را در تیم ایجاد کرد. مربی و خیلی از بازیکنان ما به یک مسیر دیگری رفتند. ما در فوتبال ایران اینقدر فکر بزرگی نداریم که طی فصل این همه مشکل را یک جا کنترل کنیم. واقعاً سخت است که 6 امتیاز از ما کسر کردند و بعد چند بازیکن ما را حین بازی‌ها محروم کردند. این موارد واقعاً برای بازیکنان ایرانی شوک بزرگی است که بازیکنان بتوانند آن را حل کنند و در زمین کیفیت واقعی خودشان را داشته باشند.

وی افزود: ضربه بزرگی به تیم ما زدند. حتی اگر مسیر تیم ما اشتباه بود و تخلفاتی اگر داشت در مسیر درست‌تر، بهتر و در زمان درست‌تر با آن برخورد می‌شد. این موارد نظر شخصی من است. در حین و کورس بازی‌ها بخواهید این همه مسائل انضباطی را به سپاهان نسبت بدهید و واقعاً این ضربه‌ای که در آن مقطع سپاهان خورد، بزرگ بود. ما در آن مقطع امتیازات‌مان را جمع کرده بودیم و در حال رفتن مسیر خودمان بودیم. آن ضربه باعث شد هنوز تیم سپاهان ریکاوری نشود و مدیریت خودش را از دست بدهد. یک مدیریت دیگر هم آمد و زمان را از دست داد.

*دیدار با تراکتور، بازی قهرمانی سپاهان است

بازیکن تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد: چقدر موج‌های منفی! ولی در این چند وقت سعی کردیم با همه بچه‌ها و مربی‌مان موج‌های منفی را دور کنیم. خیلی سخت بود که توانستیم 2 بازی قبلی  خودمان را برنده شویم و الان هم می‌گویم دیدار با تراکتور، بازی قهرمانی سپاهان است. من مردم تبریز را به شدت دوست دارم و همیشه به من لطف داشتند، با تمام احترام به هواداران تبریزی اما ما به آنجا می‌رویم که بهترین خودمان را در زمین نشان بدهیم و امیدوارم روز فوتبالی قشنگی باشد و  با توکل به خدا مردم عزیز ایران یک بازی قشنگ را ببینند.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   زمان بازگشت بیرانوند به میادین فوتبال مشخص شد

*یک ماه و 10 روز قبل از این جام ملت‌های آسیا، مصدوم شدم

رضاییان با اشاره به مصدومیتش پیش از جام ملت‌های آسیا 2023، اظهار داشت: یک ماه و 10 روز قبل از این جام ملت‌های آسیا، مصدوم شده بودم و صبح و شب با دکتر شهاب فیزیوتراپی کردم و 4 روز قبل از بازی اول تیم ملی توانستم تمرین کنم. من یک ماه و 10 روز قبل از اولین بازی تیم ملی، بازی نداشتم و با آن شرایط خودم را رساندم که بهترین عملکرد را داشته باشم. این موارد هیچی از توقعاتی که از خودم داشتم کم نمی‌کند.

*بابت بازی مقابل قطر عذرخواهی می‌کنم

وی با اشاره به افت محسوس عملکرد تیم ملی مقابل قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا 2023، عنوان کرد:  شاید در بعضی بازی‌ها در حد خودم نبودم و به نظرم بازی قطر خودم را مثال می‌زنم، خود، خودم نبودم و می‌توانستم به تیم ملی کمک کنم. من از بابت این موضوع عذرخواهی می‌کنم. خودم به شخصه نتوانستم دل عزیزانی که انتظار رامین رضاییان فراتر داشتم را شاد کنم.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   شاگردان قلعه نویی به دنبال سومین برد برابر تیم ملی هنگ کنگ

عضو تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا 2023، گفت: روز بازی با قطر، روز بد ما بود.من اعتقاد دارم بعضی روزهای فوتبال، روز شما نیست. من این موارد را به چشم خودم دیدم.  شاید باورتان نشود آن روز مقابل قطر روز بچه‌های تیم ملی ایران نبود.

*ارزیابی از مصدومیت صادق محرمی در جام ملت‌های آسیا 2023

رضاییان درباره مصدومیت صادق محرمی در جام ملت‌های آسیا 2023 تصریح کرد: اول اینکه آرزوی حال خوب برای صادق محرمی عزیز می‌کنم. اینکه حضور او در تیم ملی خیلی کمک حال ما بود. چون از نظر تورنمنتی  هر چه در جام ملت‌ها جلوتر می‌روید، بازی‌ها سخت‌تر می‌شود. امیر قلعه‌نویی یک سیستمی دارد که دفاع چپ و راست باید در حمله اضافه شوند و همان زمان به دفاع بازگردند.  یعنی تفکرات هجومی می‌خواهد و این تفکرات آمادگی بدنی خیلی بالایی می‌خواهد چون هر سه روز باید بازی کنید. بنابراین جابه‌جایی و تعویض بازیکن خیلی کمک به تیم ملی می‌کند و جابه‌جایی با محرمی خیلی کمک می‌کرد.

*خیلی نقطه ضعف‌ها در روز شکست به وجود می‌آید

وی در مورد اینکه آیا تعویض وی مقابل قطر با مهاجمان سرزن در جام ملت‌های آسیا 2023 وقتی که بازیکنی برای ارسال توپ در زمین وجود نداشت، صحیح بود، گفت:  فوتبال است دیگر و این اتفاقات پیش می‌آید. شاید اگر آن توپ‌های ما مقابل قطر تبدیل به گل می‌شد شاید این سوالات پیش نمی‌آمد. وقتی شکست می‌خورید خیلی سوالات به وجود می‌آید. خیلی نقطه ضعف‌ها در روز شکست به وجود می‌آید. وقتی شما برنده می‌شوید خیلی از این نقطه ضعف‌ها به وجود نمی‌آید. شاید یک مربی بزرگ به آن نقطه ضعف‌ها فکر و در تمرینات آن را گوشزد می‌کند. ما خیلی وقت‌ها این مورد را در تیم ملی هم داریم. به نظرم همیشه صداقت و منصفانه گفتن سوالات در روز شکست تیم ملی خیلی زیباست. خودم این نوع حامی تفکر منصفانه سوال پرسیدن هستم. خودم عاشق انتقاد کردن هستم و اگر کارشناسان و فوتبالی‌های عزیز منصفانه انتقاد کنند آن را گوش می‌کنم و سعی می‌کنم در مسیر زندگی‌ام استفاده کنم.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   دست خالی نکونام در خط دفاعی/ سیلوا به تراکتور نمی‌رسد

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *