سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی کارآگاهان گشت پلیس آگاهی در منطقه شوش در حال گشت زنی بودند که به یک خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگ تک سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان در گام نخست متوجه شدند، پلاک خودروی موردنظر سابقه سرقت دارد و وسیله نقلیه مذکور در محله بیسیم سرقت شده است؛ همین کافی بود تا کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شوند و بلافاصله دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند.

وی افزود: راننده پس از مشاهده پلیس به صورت خطرناکی با ماشین در یکی از اتوبان‌های جنوب متواری شد که در مسیر به خودر‌های پارک شده شهروندان خسارت ایجاد کرد؛ کارآگاهان در جریان تعقیب و گریز چند کیلومتری در جنوب تهران با رعایت قانون بکارگیری سلاح با شلیک تیر هوایی خودرو را متوقف و متهم را دستگیر کردند.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   اعلام محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمالی کشور-مجله بپز نپز

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، متهم که در زمینه سرقت سابقه دارند قصد ارتکاب اعمال مجرمانه‌ای را از جمله سرقت خودروی دیگری را در جنوب تهران داشته که با هوشیاری بموقع پلیس دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند. Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *