به گزارش گروه عبری خبرگزاری بپزنپز، روزنامه یدیعوت آحارانوت اعلام کرد، یک شهروند فرانسوی که تابعیت مضاعف اسرائیل را هم دارد، و تصاویری از اقداماتش (جنایاتش) در نوار غزه را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده بود، توسط سازمان‌های دفاع از فلسطینیان تحت تعقیب قرار گرفت.

به اعتراف این رسانه عبری زبان، این شهروند فرانسوی که در ارتش اسرائیل خدمت می‌کرده در شماری از جنایات به وقوع پیوسته در جنگ شمشیرهای آهنین علیه فلسطینیان حضور داشته است.

براساس این گزراش، سه سازمان فرانسوی مدافع فلسطینیان در این شکیایت تاکید کردند که این نظامی فرانسویی در شکنجه شماری از فلسطینیان هم شرکت داشته و در جنگی حضور دارد که نماید نسل کشی می‌باشد.

این سازمان‌ها با استناد به تصاویر ویدیویی که این شهروند فرانسوی شخصا گرفته و یکی از نزدیکانش در فوریه گذشته در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته به شکنجه فلسطینیان اعتراف می‌کند، در این تصاویر شماری از فلسطینیان بازداشت شده نشان داده می‌شوند و دوربین به طرف یکی از فلسطینیان که دستانش از پشت بسته شده رفته و این نظامی می‌گوید: او را شکنجه کردند تا حرف بزند، کمرش را دیدید؟

افزایش آگاهی و اطلاعات:   مدیتیشن در زیر برف های هیمالیا + فیلم

در بخش دیگری از این ویدیو شمار دیگری از بازداشت شدگان فلسطینی دیده می‌شوند که با چشمان بسته روی زمین نشسته‌اند که فریاد می‌زند خفه شوید  فاحشه ها، حالا از 7 اکتبر لذت ببرید‌ ای فاحشه ها.

سازمان‌های فرانسوی از دادستانی این کشور خواسته‌اندکه با توجه به دلایل محکم موجود فرد مذکور را تحت تعقیب قرار دهد.

به گفته وکیل این سازمان‌ها، او یک شهروند فرانسوی است که یونیفرم نظامی اسرائیلی این جنایات را مترکب شده است، پس او یک فرانسوی که دست به این جنایت زده است.

دادستانی فرانسه هنوز در این رابطه اظهار نظر نکرده است.

گفتنی است شمار زیادی از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی که در حال حاضر در نوار غزه مشغول جنگ هستند، مزدورانی از کشورهای مختلف می‌باشند.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   پیام تسلیت سیدحسن نصرالله به رهبر انقلاب

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *