به گزارش گروه عبری خبرگزاری بپزنپز، رسانه‌های عبری زبان زبان خبردادند ایتامار بن گویر در یک نشست که امروز یک شنبه برگزار شد تاکید کرد، من به وضوح اعلام کردند که اگر آنها به توافق دست پیدا کنند و توافقی را امضا کنند که باعث شود ما پرچم سفید را برافرازیم، من دیگر نخواهم بود.

او در عین حال ادعا کرد که خوشحال است که در حال حاضر در چنین شرایطی قرار نداشته و خبری از توافق نخواهد بود و چون این مسئله فعلا مطرح نیست من هم تهدیدها و تحریم‌‌هایی را اعمال نمی‌کنم.

به زعم بن گویر او برای نجات ملت اسرائیل در اینجا حاضر است و در همین راستا تلاش می‌کند.

واللا نیوز در گزارشی در این رابطه اعلام کرد، بن گویر در این نشست که بعد از ظهر یکشنبه برگزار شد پیشاپیش خبر خروج بنی گانتس عضو کابینه جنگ را از ائتلاف حاکم رسانه‌ای کرد و گفت او در یک بیانیه که امشب آن را قرائت می‌کند، خروجش از ائتلاف را اعلام خواهد کرد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   اوکراینی‌ها: غرب به ما خیانت کرد

به گفته بن گویر: بعداز خروج بنی گانتس از کابینه او از نتانیاهو خواهد خواست تا قدرتمان را به شکل واقعی و نه آنگونه که تا به امروز نمایان شده است، نشان دهد.

وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی با انتقاد از بنی گانتس گفت: در جریان توافق برای ورودش به ائتلاف تصور می‌کردیم که او باعث خلق وحدت می‌شود اما او در واقع باعث هرج و مرج و پیشبرد برنامه‌های سیاسی خود شد، من به او می‌گویم، بنی برو به سلامت.

بن گویر در مورد برنامه هایش برای مشکلات اسرائیل هم گفت: نگاه من آن است که غزه را اشغال و با حزب الله وارد جنگ شویم، من سال‌ها قبل از حادثه 7 اکتبر خواهان بمباران غزه شده بودم، خواهان ممنوعیت ورود ساکنان غزه به اسرائیل شده و بر اشغال غزه تاکید می‌کردم، ما باید با حزب الله بجنگیم گزینه دیگری نداریم.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   تاکید سازمان ملل بر اهمیت راه‌حل دوکشوری برای بحران غره

انتهای پیام/

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *