هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره جدایی خمز سرمربی اسپانیایی از این تیم تبریزی اظهار کرد: زمانی که نتایج خوبی با خمز گرفتیم، از تیم ملی خواهان این مربی شدند که با مخالفت باشگاه روبه رو شد. ما حتی آمدیم قرارداد خمز را برای ۲ فصل بعد هم تمدید کردیم که ایشان بماند و کار‌ها را انجام بدهد. همچنین زمانی که استقلال خواهان ریکاردو آلوز بود، قرارداد این بازیکن را تمدید کردیم که این بازیکن بماند. خمز می‌گفت که تمام مسائل فنی تیم دست خودم باشد و همه اوضاع و احوال باشگاه در اختیارم باشد. او مربی دروازه بان و  بدنساز جداگانه‌ای آورد و کادر فنی اش هم خودش آورده بود. معمولا ما در کارش دخالتی نداشتیم تا اینکه به جایی رسیدیم که برخی از نتایجش به عقیده ما مطلوب نبود.

او افزود: احساس کردیم که  خمز با یک سیستم بازی می‌کند و دستش را رقبا خوانده باشند و مسائلی از این قبیل می‌نشستیم و صحبت می‌کردیم. ما با این اوصاف دیدیم که او هواداران زیادی دارد و موقعی که وارد ورزشگاه می‌شد به جای اینکه بازیکنان تشویق شوند، سرمربی تشویق می‌شد. ما هم گفتیم با این مربی ادامه می‌دهیم و تا زمانی که خمز بود با یک بازی بیشتر از سپاهان جایگاه سومی را داشتیم. البته چند باخت بد هم  برابر استقلال، ذوب آهن و الشارجه داشتیم. احساسمان این بود که مطالبات عمومی از باشگاه در  مورد خمز زیاد شده است. هواداران می‌گفتند که چرا ما از تیم‌های بالای جدول می‌بازیم. ما با این مربی صحبت کردیم و گفت که این اوضاع ترمیم و درست می‌شود و ما هم به او گفتیم که با توجه به اینکه ۲ ماه تا پایان فصل بیشتر باقی نمانده است، شما بمانید و کار خودتان را انجام بدهید، اما تلاشتان را کنید تا تغییرات نداشته باشیم.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   یاران طارمی در یک دقیقه پیروزی ۲ گله را از دست دادند

نصیرزاده گفت: با توجه به تغییر پست‌ها که افراد غیر تخصصی استفاده می‌شدند چند بار جلسه برگزار کردیم، اما روی هم رفته باشگاه اعتقاد داشت که این مربی به کارش ادامه بدهد و می‌خواستیم که او باشد، چون می‌خواستیم در کارمان ثبات داشته باشیم و هم مشکلی ا ز این حیث نداشته باشیم. البته یک باره موضوعاتی پیش آمد و او گفت که با توجه به وضعیتی که وجود دارد می‌خواهم بروم. او گفت: سفارت ما گفته که از ایران بروید. من گفتم چرا سفیر خودتان از تهران نمی‌رود؟ اصلا مشکلی از این حیث نیست و شما می‌توانید بمانید. اما او بیان کرد که می‌خواهد برود و یک مقدار حساس شده بود. وقتی این مربی گفت که می‌خواهد قراردادش را پایان بدهد بلافاصله بعد از انعقاد قرارداد از کشور رفت. خمز  در حین مسابقات بیان کرد که باید بروم و سریع پاسپورتم را بدهید که من می‌خواهم به کشورم برگردم و ما  به سرعت مسابقه دیگری داشتیم و ۴ نفر از کادر فنی رفته بودند و فقط محمد نصرتی و محمد عسگری آنالیزورمان باقی مانده بودند. به هر حال به  نصرتی گفتیم که با توجه به اینکه خمز رفته است هدایت تیم را در بازی با نساجی  برعهده بگیرد.  

افزایش آگاهی و اطلاعات:   واکنش رئیس فدراسیون گلف به شهادت ابراهیم رئیسی‌+ فیلم

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره وضعیت سرمربی جدید این تیم گفت: بردیف گفت: ۲ ماه دیگر می‌تواند به ایران بیاید به خاطر همین حضورش منتفی شد. با گزینه‌های ایرانی به دلیل برخی عوامل نتوانستیم به موافقت برسیم. اسکوچیچ و استراماچونی مبالغ بسیار بالایی را پیشنهاد دادند. با یک سرمربی مطرح خارجی که سابقه سرمربیگری در تیم ملی اروپایی دارد، به توافق نهایی رسیده ایم.  

نصیرزاده گفت: تمام لیست بازیکنان جدید را با نظر خود خمز جذب کردیم، اما به خدمت گرفتن برخی از بازیکنان واقعا در توان ما نبود. رامین رضاییان در لیست خمز بود، اما ما نمی‌توانیم پولی که یک باشگاه از منابع دولتی به این بازیکن می‌پردازد را پرداخت کنیم.  

او بیان کرد: برای استقلال و پرسپولیس  در دربی روی هم ۸۰ هزار نفر هوادار به ورزشگاه می‌روند، اما فقط برای تراکتور ۱۱۰ هزار نفر هوادار به ورزشگاه می‌روند. به فیفا گفتیم این روز را به عنوان روز هوادار نام گذاری کند.  

افزایش آگاهی و اطلاعات:   مهمدی: هر مقامی در کشتی دارم مدیون بویری هستمSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *