مدیرکل انتقال خون استان خبر داد؛

asdasd


مدیرکل انتقال خون لرستان از ایجاد بزرگترین پایگاه جامع اهدای خون غرب کشور با ۲۰ تخت فعال در خرم‌آباد خبر داد .

به گزارش بپزنپز، علی سوری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه بازسازی پایگاه اهدای خون شهید رستمی مقدم ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اعتبار هزینه شده در این پروژه افزون بر ۶۰ میلیارد ریال است.‌ 

وی افزود: تلاش می‌شود این پایگاه تا پایان فروردین ماه به بهره‌برداری برسد. 

مدیرکل انتقال خون لرستان عنوان کرد: این پایگاه پیش از این با ۶ تخت تنها در شیفت صبح فعال بود که پس از بازسازی با ۲۰ تخت فعال در ۲ شیفت صبح و عصر و همچنین در روزهای تعطیل  پذیرای مردم نوعدوست استان جهت اهدای خون به بیماران نیازمند به این مایع حیاتی است. 

افزایش آگاهی و اطلاعات:   آماده شدن اتوبوسرانان آرژانتین برای اعتصاب سراسری

وی بیان کرد: سال گذشته با  همراهی اهدا کنندگان و همت همکاران توانستیم رتبه نخست کشوری درصد افزایش اهدا خون، رتبه نخست کشوری شاخص اهدا خون بانوان برای یازدهمین سال پیاپی و رتبه نخست  شاخص همکاری در  شبکه ملی خون رسانی را کسب کند. 

 سوری گفت: همچنین دو مرکز خونگیری شهرستان های دورود و کوهدشت به پایگاه فراوری خون تبدیل شده و اداره کل انتقال خون لرستان به عنوان دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی در استان شناخته شد. 

مدیرکل انتقال خون لرستان تصریح کرد: اداره کل انتقال خون استان این آمادگی را دارد تا در صورت همکاری مسئولین شهرستان های دوره چگنی و معمولان در این ۲ شهرستان نیز پایگاه انتقال خون افتتاح کند که در صورت راه اندازی پایگاه در این ۲ شهرستان تمامی شهرستان‌های استان دارای پایگاه انتقال خون خواهند شد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   واریز ۹۰۰ میلیون تومان فطریه از طریق کارت خوان نانوایی‌ها-مجله بپز نپز

انتهای پیام/

نرم افزار موبایل بپزنپز

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *