رضا انجم شعاع امروز در همایش محیط زیست و جوانی جمعیت با تسلیت واقعه پرواز اردیبهشت و تبریک به مناسبت سالروز ازدواج مولای متقیان حضرت علی بن ابی طالب (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) تصریح کرد: قانون جوانی جمعیت جزو قوانین بسیار خوبی بود که در سال‌های اخیر در مجلس تصویب شد و لازم است دولت و مجلس تمام توان خود را برای عملی شدن آن به کار بگیرند.

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به پروژه‌هایی که در هفته محیط‌‎ زیست مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت، گفت: در هفته محیط زیست در سطح کشور ۷۳ پروژه با رقم سرمایه گذاری دولتی ۸۰۰۰ میلیارد تومانی و سرمایه گذاری ۱۱۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی افتتاح خواهد شد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   ضرورت تدوین اسناد پیشگیری از وقوع حوادث و بیماری‌ها

وی با اشاره به قانون جوانی جمعیت گفت: احکام این قانون در سازمان حفاظت محیط زیست عملی شده است و در این خصوص سعی کردیم با اقدامات مشخص شده در قانون از جمله مهیا کردن شرایط دورکاری برای بانوانی که صاحب فرزند شده‌اند زمینه استفاده از مزایای این قانون را فراهم کنیم.

معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست اضافه کرد: این قانون پشتوانه بسیار قوی دارد و و از مواردی است که مورد تاکید دولت سیزدهم بوده و سند بالادستی آن نیز سیاست‌های کلی در حوزه خانواده ابلاغی مقام معظم رهبری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حفاظت محیط‌زیست، انجم شعاع در پایان گفت: خانواده همکاران سازمان محیط زیست به معنای واقعی کلمه در پیشبرد اهداف سازمان نقش بسیار مثبت و جدی داشته‌اند و این مساله جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   ورود ۲ رام قطار ملی به روی ریل مترو تهران تا پایان سال-مجله بپز نپزSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *