آیین بدرقه نخستین گروه از زائران عمره گزار ایرانی بامداد امروزدوشنبه (۳ اردیبهشت) درترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با حضور سرپرست حجاج ایرانی، رئیس سازمان حج و زیارت، سفیر عربستان در کشورمان، جمعی از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) و هواپیمایی و جمعی از مسئولان ذیربط برگزار شد.

برپایه این گزارش، با تلاش دست اندرکاران حج و زیارت و سایر مسئولان کشورمان، سفر‌های عمره پس از وقفه‌ای ۹ساله از سرگیری شد و نخستین گروه عمره گزاران در قالب دو کاروان ۸۵ نفره (۱۷۰نفر) رهسپارمدینه منوره هستند.

این گروه از زائران کشورمان که از استان‌های کرمانشاه و کردستان می‌باشند با پرواز‌های هواپیمایی ایران ایر رهسپار سرزمین وحی می‌شوند و به مدت ۵روز در مدینه منوره و ۵ روز در مکه مکرمه اقامت خواهند داشت و ضمن زیارت حرم پیامبر اکرم (ص) و ائمه بقیع اعمال و مناسک عمره را انجام خواهند داد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   نمایش «خواب مرد مرده» به صحنه می‌آید

گفتنی است، پرواز‌های عمره مفرده قرار بود که دردی ماه سال گذشته انجام شود که بدلیل برخی موانع فنی، این مهم به تعویق افتاد، اما با تلاش‌های دست اندرکاران حج و زیارت و سایر مسئولان عالی رتبه کشوری این موانع رفع و اعزام‌ها از سرگیری شد.Source link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *