سرهنگ کارآگاه مهدی افشاری رئیس پلیس امنیت اقتصادی پایتخت از کشف محل نگهداری خودرو قاچاق در محدوده خیابان فدائیان اسلام خبر داد و گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید یک‌دستگاه خودروی سواری BMW قاچاق به وسیله کامیون‌های خودروبر به پارکینگی در خیابان فدائیان اسلام منتقل شده و سپس تحویل مشتری می‌شود.

سرهنگ افشاری افزود: در بازرسی از محل مشخص شد محل پارکینگی عمومی بوده و یک‌دستگاه خودروی سواری BMW سفید رنگ فاقد پلاک در این محل پارک شده که فاقد هرگونه اسناد و مدارک گمرکی است که پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۵ میلیارد تومان اعلام کرده‌اند از کشف سوخت قاچاق در جنوب تهران به ارزش بیش از ۲ میلیارد تومان خبر داد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   با فواید پیلاتس بیشتر آشنا شوید

سرهنگ افشاری توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف کارگاه تغلیظ سوخت قاچاق در محدوده کهریزک شدند.
وی گفت: در بازدید مأموران مشخص شد که مقادیری فرآورده نفتی در یک باب کارگاه غیرمجاز تغلیظ سوخت در محدوده کهریزک دپو شده که شامل تعدادی مخزن و میکسر تغلیظ و مخازن حاوی مقادیری فرآورده سوبسید دار فاقد مجوز کسب وکار در این زمینه بود که در ادامه محتویات مخازن که مقدار ۷۲۰۰۰ لیتر فرآورده نفتی (گازوئیل) بود به انبار نفت شهرری منتقل شد.

این مقام انتظامی افزود: در تحقیقات صورت گرفته مالک کارگاه شناسایی و طی بررسی اسناد ارائه شده مغایرت کالا‌ها احراز و پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   سرقت خودرو با قیچی آرایشی زنانه زیر ۱۰ ثانیه-مجله بپز نپز

این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی سوخت کشف شده را بیش از ۲ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

منبع: فارسSource link

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *