مهدی علیزاده مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: همزمان با صد و بیست و هفتمین پویش امید و افتخار شهرداری تهران، با پیگیری‌ها و مساعدت شهردار محترم و مدیریت شهری، انشالله صبح فردا ۲۱ خرداد، طی مراسمی از ۱۰۰ دستگاه اتوبوس جدید شهر تهران رونمایی می‌شود.

مهدی علیزاده با تاکید بر اینکه بر اساس قرارداد‌های منعقد شده با خودروسازان داخلی با جدیت بحث تحویل اتوبوس‌ها را برای افزایش ظرفیت خدمات رسانی ناوگان دنبال می‌کنیم، افزود: اتوبوس‌های خریداری شده از محل قرارداد با دو شرکت اسنا و عقاب افشان هستند که ۱۰۰ دستگاه آن‌ها را فردا رونمایی خواهیم کرد.

علیزاده ادامه داد: این اتوبوس‌ها تک کابین و از نشان اسکانیا و کینگ لانگ بوده، که با برنامه ریزی صورت گرفته پس از انجام مقدمات اولیه و نصب تجهیزات لازم، در خطوط پهنه شرقی و جنوب تهران به مردم شریف پایتخت خدمات رسانی می‌کنند.

افزایش آگاهی و اطلاعات:   با مالک ساختمان و دستگاه‌های خاطی در مرگ ۲ کارگر برخورد قانونی می‌شود-مجله بپز نپز

علیزاده با تاکید بر اینکه تهران به بیش از ۷۰۰۰ دستگاه اتوبوس نیاز دارد، گفت: تمام تلاشمان را برای تحقق وعده‌های داده شده و رسیدن به تعداد ناوگان مورد نیاز شهر تهران خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه از ابتدای دوره مدیریت شهری فعلی تا کنون ۹۴۰ دستگاه اتوبوس نوسازی و ۴۵۶ دستگاه به طور کامل بازسازی شده اند، خاطرنشان کرد: علاوه بر خرید دستگاه‌های جدید برای نوسازی ناوگان شهر تهران، تعمیرات و اورهال اتوبوس‌های فعال نیز به صورت مستمر در حال انجام است و پیش بینی می‌کنیم با تحقق قرارداد‌های بسته شده برای خرید اتوبوس‌های جدید، تحول بزرگی در ناوگان اتوبوسرانی و حمل و نقل شهر تهران اتفاق بیفتد.Source link

افزایش آگاهی و اطلاعات:   ایجاد ۵٠ محل برای پارک موتورسیکلت‌ها در قلب پایتخت-مجله بپز نپز

بخوانید:

سهام:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *